Leśna farma to siedziba prawdziwych serowych czarodziei, Agnieszka i Marcin, którzy poprzez wiele lat nauki, eksperymentów i wyłącznie na bazie naturalnych produktów z własnego gospodarstwa opanowali sztukę produkcji prawdziwych serowych delicji. W bliskiej współpracy z krowami – Kamą, Mućką i Matyldą, kozami: Kreską, Hanią, Franią, Lordem, Czarną, Kropką i Lejdi, tworzą swój autorski cheddar, goudę czy całą plejadę serów korycińskich.

Można również u nich spróbować domowego masła, twarogu krowiego i koziego czy chleba z własnego wypieku. Wizyta na Leśnej Farmie to też wspaniała okazja aby poznać bliżej szczęśliwych dwunożnych i czworonożnych mieszkańców Farmy i przyjrzeć się z bliska jak wygląda naturalne i ekologiczne serowarstwo.

Warto się przekonać jak bardzo sery produkowane z sercem i w otoczeniu czystych lasów, we wspanialej rodzinnej atmosferze różnią się od tych, które można kupić w sklepie.

Dostępność punktu dla odwiedzających 7 maja/4 czerwca/2 lipca/6 sierpnia/3 września 2022 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

2 lipca (sobota) zapraszamy do Leśną Farmę wyjątkowo w godzinach 14:00 – 16:00.‼️‼️‼️

Podczas dostępności Gospodarze pokaże oraz opowie o swoim gospodarstwie. Pokażą co to znaczy naturalne i ekologiczne serowarstwo i jak to jest żyć pośród lasów na farmie pełnej przeróżnych zwierząt.

Istnie możliwość zakupu produktów mlecznych (do wyczerpania zapasów).

Do najbliższego punktu na szlaku :

Ranczo Colorado (Kierunek Trzciel Odbudowa) 5,3 km / 17 min

Zagroda u Kuski (Kierunek Jabłonka Stara ) 4,5 km / 15 min

Galeria lokalizacji